top of page

INFORMACJE O FIRMIE WYSZYNSKI LAW PC

Wyszynski Law PC jest biurem adwokackim w stanie Illinois służącym klientom z Chicago i okolic. Mieści się w Des Plaines, w pobliżu skrzyżowania Devon Avenue i River Road. Kancelaria świadczy usługi prawne osobom indywidualnym i firmom, koncentrując się na prawie nieruchomości, biznesu i planowania spadkowego.  Firma oferuje wysokiej jakości usługi prawne w sposób profesjonalny, etyczny, skuteczny i ekonomiczny.  Adwokaci i asystenci mówią płynnie po polsku, aby lepiej służyć potrzebom społeczności Chicago i okolic.​

________________________________________________

USŁUGI PRAWNE

PRAWO NIERUCHOMOŚCI 

Kancelaria Wyszynski Law PC zna dobrze prawo nieruchomości oraz obyczaje i praktyki w tej dziedzinie stanu Illinois. Wykorzystujemy tę wiedzę w celu służenia interesom naszych klientów w procesie kupna, sprzedaży oraz budowy nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Rozumiemy, że prawo związane z transakcjami nieruchomościowymi, umowami zakupu, kontraktami na budowę i kwestiami zoningu może być skomplikowane i trudne do rozwiązania. Nasza firma przeprowadzi klienta profesjonalnie i ekonomicznie przez cały proces. Deweloperzy nieruchomości, inwestorzy, kredytodawcy, kupujący i sprzedający nieruchomości często wracają do nas ponownie, doceniając nasze praktyczne podejście do biznesu i zrozumienie potrzeb klienta. Pozostają przy naszej firmie, ponieważ osiągamy oczekiwane wyniki i liczymy za to niewygórowane opłaty. 

Zajmujemy się następującymi transakcjami związanym z rynkiem nieruchomości:

·         Sprzedaż i kupno domów mieszkalnych

·         Sprzedaż i kupno budynków komercyjnych

·         Negocjacje i przeglądy kontraktów

·         Zmiana budynku na kondominia

·         Nowe domy i kondominia

·         Przegląd tytułu własności i zapewnienie ubezpieczenia tytułu

·         Porozumienia w sprawie finansowania nieruchomości

·         Przegląd dokumentów kredytodawcy

·         Wynajem biur i sklepów

·         Umowy budowlane pomiędzy kontraktorem i właścicielem

·         Umowy z subkontraktorami

·         Przeglądy ekologiczne Fazy I i II

PRAWO BIZNESU I HANDLOWE

Kancelaria Wyszynski Law PC zna tajniki ułatwiające osiąganie przez naszych klientów celów biznesowych. Analizujemy uważnie szczegóły transakcji klientów i pomagamy im w doprowadzeniu interesów do końca. Prowadzimy przegląd praktyk biznesowych klienta i zapewniamy analizę i informacje na temat praktycznych i nowatorskich podejść do zróżnicowanych potrzeb klienta. Naszą misją jest wspieranie i ułatwienie firmom i przedsiębiorcom sukcesu i rozwoju. Naszą unikalną cechą jest połączenie szerokiego doświadczenia prawnego z istotnymi umiejętnościami takimi jak skuteczna i jasna komunikacja, kompetentne i dyplomatyczne umiejętności negocjacji i przywództwa, co przynosi pozytywne rezultaty w biznesie klientów.

 

Zajmujemy się następującymi transakcjami biznesowymi:

·         Przygotowanie i negocjacja kontraktów

·         Organizowanie i zakładanie korporacji i spółek o ograniczonej odpowiedzialności oraz innych form biznesów

·         Przygotowanie umów o działalności, umów akcjonariuszy, umów partnerskich itd.

·         Porady biznesowe

·         Kupno i sprzedaż firm

·         Transakcje finansowe

·         Informacje kontaktowe

______________________________________________________________​

LOKALIZACJA I KONTAKT

Nasza firma mieści się przy 2860 S. River Rd., pokój 220, w Des Plaines (miedzy Touhy Ave. i Devon Ave).

Wyszynski Law PC
2860 S. River Rd., Suite 220
Des Plaines, IL 60018


Telefon:   (847) 954-2100
Fax:          (847) 823-1517

Email:      office@wyslaw.com

__________________________________________________________________

 

NASZ PRAWNIK

 

 

                        ADWOKAT

           WALDEMAR WYSZYNSKI

Mecenas Waldemar Wyszynski jest zalozycielem Kancelarii Adwokackiej Wyszynski Law PC. Jest znany ze swego zmysłu praktycznego, będąc energicznym i rozważnym rzecznikiem interesów swoich klientów. Ponieważ wierzy, ze „ktoś, kto jest dobry we wszystkim, nie jest mistrzem w niczym”, Waldemar koncentruje swoją praktykę adwokacką na sprawach związanych z nieruchomościami i biznesem. Ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych z powodzeniem closingów na rzecz swoich klientów, zarówno osób indywidualnych jak również  deweloperów i inwestorów. Zyskał wielu lojalnych i powracających do niego klientów, którzy cenią go za uczciwość i etykę zawodową. 

Waldemar uzyskał stopień Doktora Praw w Szkole Adwokackiej Uniwersytetu Indiana, a tytuł bakałarza nauk humanistycznych na Uniwersytecie Northern Illinois . Jest członkiem Stowarzyszenia Adwokatów w Chicago, Stowarzyszenia Adwokatów w Illinois, Stowarzyszenia Adwokatów Nieruchomości stanu Illinois, oraz Stowarzyszenia Adwokatów Polsko-Amerykańskich.

Headshot-color.jpg
bottom of page