INFORMACJE O FIRMIE

Wyszynski & Webb jest biurem adwokackim w stanie Illinois służącym klientom z Chicago i okolic. Mieści się w Des Plaines, w pobliżu skrzyżowania Devon Avenue i River Road. Kancelaria świadczy usługi prawne osobom indywidualnym i firmom, koncentrując się na prawie nieruchomości, biznesu i planowania spadkowego.  Firma oferuje wysokiej jakości usługi prawne w sposób profesjonalny, etyczny, skuteczny i ekonomiczny.  Adwokaci i asystenci mówią płynnie po polsku, aby lepiej służyć potrzebom społeczności Chicago i okolic.​

________________________________________________

USŁUGI PRAWNE

PRAWO NIERUCHOMOŚCI 

Kancelaria Wyszynski & Webb zna dobrze prawo nieruchomości oraz obyczaje i praktyki w tej dziedzinie stanu Illinois. Wykorzystujemy tę wiedzę w celu służenia interesom naszych klientów w procesie kupna, sprzedaży oraz budowy nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych. Rozumiemy, że prawo związane z transakcjami nieruchomościowymi, umowami zakupu, kontraktami na budowę i kwestiami zoningu może być skomplikowane i trudne do rozwiązania. Nasza firma przeprowadzi klienta profesjonalnie i ekonomicznie przez cały proces. Deweloperzy nieruchomości, inwestorzy, kredytodawcy, kupujący i sprzedający nieruchomości często wracają do nas ponownie, doceniając nasze praktyczne podejście do biznesu i zrozumienie potrzeb klienta. Pozostają przy naszej firmie, ponieważ osiągamy oczekiwane wyniki i liczymy za to niewygórowane honoraria. 

Zajmujemy się następującymi transakcjami związanym z rynkiem nieruchomości:

·         Sprzedaż i kupno domów mieszkalnych

·         Sprzedaż i kupno budynków komercyjnych

·         Negocjacje i przeglądy kontraktów

·         Zmiana budynku na kondominia

·         Nowe domy i kondominia

·         Przegląd tytułu własności i zapewnienie ubezpieczenia tytułu

·         Porozumienia w sprawie finansowania nieruchomości

·         Przegląd dokumentów kredytodawcy

·         Wynajem biur i sklepów

·         Umowy budowlane pomiędzy kontraktorem i właścicielem

·         Umowy z subkontraktorami

·         Przeglądy ekologiczne Fazy I i II

PRAWO BIZNESU I HANDLOWE

Kancelaria Wyszynski & Webb PC zna tajniki ułatwiające osiąganie przez naszych klientów celów biznesowych. Analizujemy uważnie szczegóły transakcji klientów i pomagamy im w doprowadzeniu interesów do końca. Prowadzimy przegląd praktyk biznesowych klienta i zapewniamy analizę i informacje na temat praktycznych i nowatorskich podejść do zróżnicowanych potrzeb klienta. Naszą misją jest wspieranie i ułatwienie firmom i przedsiębiorcom sukcesu i rozwoju. Naszą unikalną cechą jest połączenie szerokiego doświadczenia prawnego z istotnymi umiejętnościami takimi jak skuteczna i jasna komunikacja, kompetentne i dyplomatyczne umiejętności negocjacji i przywództwa, co przynosi pozytywne rezultaty w biznesie klientów.

 

Zajmujemy się następującymi transakcjami biznesowymi:

·         Przygotowanie i negocjacja kontraktów

·         Organizowanie i zakładanie korporacji i spółek o ograniczonej odpowiedzialności oraz innych form biznesów

·         Przygotowanie umów o działalności, umów akcjonariuszy, umów partnerskich itd.

·         Porady biznesowe

·         Kupno i sprzedaż firm

·         Transakcje finansowe

·         Informacje kontaktowe

PRAWO SPADKOWE

Kancelaria Wyszynski & Webb PC ma szerokie doświadczenie w  sprawach spadkowych i planowaniu na ewentualność śmierci, tak aby owoce Twojej ciężkiej pracy dostały się w ręce osób wybranych przez Ciebie.  Zajmujemy się przygotowaniem testamentów, dokumentów pozwalających wyznaczyć spadkobiercę nieruchomości po śmierci, planowaniem na wypadek utraty sprawności lub władzy umysłowej, oraz kompleksowym rozporządzeniem majątkiem życia poprzez transfer całości majątku do Trustu, nad którym client zwykle zachowuje całkowita kontrolę w ciągu życia, a po śmierci majątek łatwo przechodzi na spadkobierców przez niego wybranych.  Pomożemy Wam zrozumieć wszystkie możliwości i wybrać tę, która będzie dla Was najbardziej korzystna.

______________________________________________________________​

LOKALIZACJA I KONTAKT

Nasza firma mieści się przy 2860 S. River Rd., pokój 220 w Des Plaines (miedzy Touhy Ave. i Devon Ave).

Wyszynski & Webb PC
2860 S. River Rd., Suite 220
Des Plaines, IL 60018


Telefon:   (847) 954-2100
Fax:          (847) 823-1505

Email:      office@wyslaw.com

__________________________________________________________________

 

NASI PRAWNICY 

 

 

                        ADWOKAT

           WALDEMAR WYSZYNSKI

Mecenas Waldemar Wyszynski jest zalozycielem Kancelarii Adwokackiej Wyszynski & Webb. Jest znany ze swego niezwykłego zmysłu praktycznego, będąc  energicznym lecz rozważnym rzecznikiem interesów swoich klientów. Ponieważ wierzy, ze „ktoś, kto jest dobry we wszystkim, nie jest mistrzem w niczym”, Waldemar koncentruje swoją praktykę adwokacką na sprawach związanych z nieruchomościami i biznesem. Ma na swoim koncie tysiące closingów przeprowadzonych z powodzeniem na rzecz swoich klientów, zarówno zwykłych kupujących i sprzedających, jak również  deweloperów i inwestorów. Zyskał wielu lojalnych i powracających do niego klientów, którzy cenią go za uczciwość i niepodważalną etykę zawodową. 

Waldemar praktykuje prawo od roku 1995. Uzyskał stopień Doktora Praw w Szkole Adwokackiej Uniwersytetu Indiana w roku 1995, a tytuł bakałarza nauk humanistycznych na Uniwersytecie Northern Illinois w roku 1992. Jest członkiem Stowarzyszenia Adwokatów w Chicago, Stowarzyszenia Adwokatów w Illinois, Stowarzyszenia Adwokatów Nieruchomości Illinois, oraz Stowarzyszenia Polsko-Amerykańskich Adwokatów.

                 

 

                    ADWOKAT

             MALGORZATA WEBB

 

 

Mecenas Małgorzata Webb koncentruje swoją pracę na sprawach związanych z kupnem i sprzedażą nieruchomości i przygotowywaniem indywidualnych planów spadkowych (testamentów, powers of attorney, living trusts).  Reprezentuje też klientów w postępowaniach sądowych broniąc interesów osób prywatnych i spółek pozwanych do sądu za wykonanie pracy bez pozwoleń budowlanych, pozwalając klientom uniknąć kar i kosztów sądowych.  Dodatkowo negocjuje w imieniu właścicieli nieruchomości umowy wynajmu i rozwiązuje ich problemy z lokatorami. 

 

Klienci doceniają nie tylko jej profesjonalną ekspertyzę, ale też indywidualną uwagę poswięconą kazdej sprawie, co zapewnia pozytywne rezultaty i dużą satysfakcję ze skutecznego rozwiązania spraw prawnych.  

Małgorzata praktykuje prawo od roku 2010.  Skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Kalifornijskim Hastings College of the Law, a wcześniej magisterskie studia biznesowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce oraz Uniwersytecie North Park w Chicago.  Jest członkiem Stowarzyszenia Adwokatów w Illinois i Stowarzyszenia Adwokatów Nieruchomości Illinois.

Headshot-color.jpg
Webb%20-%20002_edited.jpg